Vložky mateřské Organyc 10ks

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Bez živočišných složek Minimalizace odpadu Netestováno na zvířatech

Pro první dny po porodu, označení 6 kapiček.

Certifikace: 100% BIO kvalita

Certifikace: Netestováno na zvířatech

195  včetně DPH

Kód: ORGST007

Dostupnost: Skladem

  • Pro první dny po porodu
  • Ze 100% biobavlny
  • Extra jemné a silné
  • Nebělené chlórem
  • Zcela bez parfemace
  • Vhodné pro silné krvácení
Obzvlášť jemné, hebké a silné vložky Organyc jsou určené pro nové maminky pro prvních pár dní po porodu (označení 6 kapiček). Extra silné vložky s křidélky Organyc  jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% bio bavlny bělené bez chlóru. Dovolují pokožce přirozeně dýchat a pomáhají ji zklidňovat. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace - jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění.

Jsou hypoalergenní, pH neutrální, klinicky a dermatologicky testované - vhodné i pro nejcitlivější pokožku. Vložky jsou baleny jednotlivě.

Neobsahuje žádné živočišné suroviny a nebyl testovaný na zvířatech - je vhodný pro vegany.

Vložky, tampony a všechny ostatní produkty Organyc jsou navíc 100% rozložitelné a kompostovatelné. Spodní část vložek a sáčky jsou vyrobeny z plně rozložitelných a kompostovatelných polymerů kukuřičného škrobu.


Specifikace:

  • Obsah: 10 ks

Organyc

Italská značka Organyc vyrábí světově první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované 100% BIO bavlny. Výrobky jsou bělené pouze peroxidem vodíku, což je zcela přírodní desinfekce. Jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a vhodné i pro mimořádně citlivou pokožku.

Celá řada je certifikována přísnou ekologickou certifikací BIO ICEA (Institut pro etickou a ekologickou certifikaci).
Vložky, tampony i všechny ostatní produkty Organyc jsou navíc 100% rozložitelné a kompostovatelné.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky