Výběh samostatný nebo k Hen House a Duck house

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu

Vhodný i pro kuřata a kachňata.

7 136  včetně DPH

Kód: vybeh

Datum dodání: Na dotaz

  • Tento kurník můžete využít buď jako doplněk ke kurníku Hen House, nebo ke kachníku Duck house.
  • Lze také použít i samostatně, třeba jako výběh pro kuřata, kachňata nebo králíky při dočasném přesunu ven. Mláďatům je přizpůsobena i velikost ok pletiva, která jsou cca 2 x 2 cm.
  • Rozměry výběhu: 100 x 100 x 57 cm
Výběh má stěny s dveřmi po obou stranách a doplnitelný tunel (součást výrobku), kterým jej připevníte k vhodným domečkům.


Specifikace:

  • Rozměry výběhu: 100 x 100 x 57 cm
  • recyklovaný plast a ocelové pletivo

Solway Recycling

Firma byla založena již před 16 lety, kdy se Roy Hiddleston se rozhodl řešit situaci se stále se hromadícím plastovým odpadem na farmách ve Velké Británii. Solway nyní provozuje unikátní „National Farmes Recycling Service“. Jednotlivé druhy plastu se třídí přímo na farmách a následně dochází k jejich odvozu. Recyklační systém má, díky velmi chytré a efektivní organizaci, velmi nízké náklady a proto je využívají zemědělci v celé Velké Británii i Irsku. Vytříděné plasty se recyklují a značná část výrobků vzniklých touto recyklací putuje zpět k farmářům, protože jsou z nich vyráběny unikátní výrobky pro zvířata. Lidé ze Solway žijí na skotském venkově a vědí co je pro chovaná zvířata dobré. Jejich prioritou jsou výrobky s velmi dlouhou živostností, snadnou manipulací a s veškerým komfortem pro zvířecí obyvatele jejich výrobků, ale i jejich majitele.

Vaše dotazy

Zpráva