Y&B Gel do myčky z mýdl. ořechů 1l

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Účinný prostředek do všech myček na nádobí si poradí i se silně znečištěným nádobím, ve výhodném balení.

Objem ml: 1000

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

175  včetně DPH

Kód: 00470

Dostupnost: Skladem

  • Účinný i na silně znečištěné nádobí
  • Vyrobeno z mýdlových ořechů
  • Do všech typů myček
  • S citronovou silicí
  • Neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy ani optické zjasňovače
Účinný prostředek do všech myček na nádobí si poradí i se silně znečištěným nádobím. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Vhodné do všech typů domácích myček. Na rozdíl od konvenčních prostředků neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy a optické zjasňovače. Při silně znečištěném nádobí pomůžeme gelu přidáním lžíce bělícího prášku Puer a lžíce kyseliny citronové. Zesílit účinky případně pomůže i soda Bika, která zároveň zbaví myčku případného zápachu.

Použití: Do zásobníku na mycí prostředek nalijte přiměřené množství přípravku (obvykle 30 ml).

Náš přípravek neobsahuje fosfáty, které slouží k „vychytávání“ minerálních složek z vody. Pro dokonalý výsledek mytí proto doporučujeme důsledně doplňovat sůl do myčky a dobře nastavit dávkování leštidla/oplachu.
 

Specifikace:

  • Složení: AQUA, SODIUM CITRATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM CARBONATE, SODIUM METASILICATE, SAPINDUS MUKUROSSI PEEL EXTRACT, ISOPROPYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, PARFUM (CITRAL, D-LIMONENE).
  • Přípravek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umělé parfémy, barviva.
  • Balení: 1000 ml

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky