Y+B Oplach/Lesk do myčky 5 l

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek Minimalizace odpadu Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Brání vytváření bílého povlaku z minerálních usazenin na nádobí.

589 Kč včetně DPH

Kód: oplach

Hmotnost: 5,20 kg

Dostupnost: Skladem

  • Proti bílému povlaku na nádobí
  • S kyselinou citronovou a lihem
  • Vhodný i pro domácí ČOV a septiky
  • Neobsahuje fosfáty, chlór, syntetické vůně, enzymy, ani optické zjasňovače
Důležitá součást eko mytí v myčce. Obsažená kyselina citronová, líh a rostlinné mýdlo pomáhají rozpouštět minerální usazeniny z vody po mytí v myčce. Díky svému jednoduchému složení bez syntetických parfémů a zjasňovačů bude jídlo a pití chutnat tak, jak má.

Použití: Doplňujeme při rozsvícení kontrolky podle návodu výrobce myčky. Samotné dávkování provádí myčka při každém mycím procesu. Pokud se po umytí na skle vyskytují usazeniny z vody, je potřeba upravit dávkování leštidla podle návodu k myčce a podle stupně tvrdosti vody. Nejprve zkuste dávkování leštidla snížit na minimum a pak postupně přidávat, dokud se nedostanete na optimální výsledek.
 

Specifikace:

  • Složení: AQUA, ALCOHOL, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE
  • Balení: 5000 ml

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky