Úvodní stránka  »  Způsoby doručení

Způsoby doručení

U nás můžete volit z těchto možností:

1. Doručování Českou poštou:


Zaslání Balíkem do ruky České pošty na dobírku
K ceně objednávky je připočteno poštovné ve výši pouze 99 Kč vč. DPH. (bez ohledu na váhu zásilky i počet balíků nutných k odeslání vaší jedné objednávky). Žádné další náklady neúčtujeme.

Zaslání Balíkem do ruky České pošty při platbě bankovním převodem předem
K ceně objednávky je připočteno poštovné ve výši pouze 99 Kč vč. DPH. (bez ohledu na váhu zásilky i počet balíků nutných k odeslání vaší jedné objednávky). Pokyny k platbě vám zašleme e-mailem zanedlouho poté, co uskutečníte objednávku. Žádné další náklady neúčtujeme.

Balík do ruky České pošty
Při zasílání Balíkem do ruky Česká pošta informuje adresáty formou SMS o předpokládané době dodání. S poštou lze obvykle domluvit i jiný dodací termín. Při vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na nejbližší balíkové poště po dobu 7 dní.

2. Doručování PPL:


Zaslání PPL na dobírku
K ceně objednávky je připočteno přepravné ve výši 119 Kč vč. DPH. (bez ohledu na váhu zásilky i počet balíků nutných k odeslání vaší jedné objednávky). Žádné další náklady neúčtujeme.

Zaslání PPL při platbě bankovním převodem předem
K ceně objednávky je připočteno přepravné ve výši 119 Kč vč. DPH. (bez ohledu na váhu zásilky i počet balíků nutných k odeslání vaší jedné objednávky). Pokyny k platbě vám zašleme e-mailem zanedlouho poté, co uskutečníte objednávku. Žádné další náklady neúčtujeme.

Balík PPL
Při zasílání přepravcem PPL, přepravce informuje adresáty v den doručení formou SMS zprávy o předpokládané době dodání. Při vaší nepřítomnosti zanechá přepravce písemnou zprávu, že se zásilku pokusí doručit následující pracovní den.

3. Osobní odběr


Objednané zboží je možné vyzvednout v naší prodejně Branická 107, Praha 4 – Braník. O připravení vaší objednávky k vyzvednutí vás informujeme e-mailem. Více o naší prodejně vč. informace o otvírací době naleznete ZDE.

Platba při osobním odběru na prodejně je možná v hotovosti i platební kartou.

Při platbě kartou musíme bohužel o 2%, které platíme bance z vámi hrazené částky, ponížit náš 5% příspěvek neziskovým organizacím. Pokud tedy nechcete podporovat bohaté banky, ale ochranu přírody, plaťte u nás, pokud možno, v hotovosti.

Na vyžádání je možno zaplatit objednané výrobky také předem a poté vyzvednout osobně.

Osobní odběr je vždy bez jakýchkoliv dodatečných poplatků.

mapa

Zásilky na Slovensko


Česká – Slovenská pošta
Zásilky na Slovensko nelze poštou zasílat na dobírku. Způsob platby je možný bankovním převodem předem, na základě námi zaslané zálohové faktury. Výše poštovného na Slovensko se řídí sazebníkem České pošty pro Obchodní balík na Slovensko (dle váhy). Při zásilce do 2 kg je cena 312 Kč vč. DPH. Přesnou výši poštovného vám sdělíme e-mailem po příjmu vaší objednávky.

PPL
Zásilky na Slovensko lze PPL zaslat na dobírku. Způsob platby je možná také bankovním převodem přede, na základě námi zaslané zálohové faktury Výše poštovného na Slovensko se řídí sazebníkem PPL. Při zásilce do 5 kg je cena 260 Kč vč. DPH. Přesnou výši poštovného vám sdělíme e-mailem po příjmu vaší objednávky.