Krmivo s hmyzem pro psy Yora

Před nějakou dobou jsem narazil na britskou značku granulí Yora. Krmení pro psy, které nedělá kompromisy, pokud jde o zdraví zvířat i šetrnost k přírodě. Krmení, u kterého nemám výčitky, že jsem pokrytec, co na jednu stranu vysvětluje, proč je potřeba snižovat rodinnou uhlíkovou stopu a na druhou stranu krmí čtyřnohé členy domácnosti granulemi z masa. Krmení, které nepodporuje velkochovy takzvaných hospodářských zvířat, proti kterým dlouhodobě bojuji s vlastní iniciativou Slepice v nouzi. Dlouho jsem o takovém krmení snil, vlastně každý den při plnění misek našich útulkových hafanů.
Yora je unikátní krmivo pro psy, které místo masa obsahuje celé larvy Hermetia illucens se všemi cennými živinami a minerály. Hmyzí protein je dokonce lépe stravitelný než kuřecí maso. Larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály. Yora obsahuje také brambory, oves a červenou řepu. Ty mají mnohem nižší uhlíkovou stopu než třeba rýže, batáty nebo hojně používaná sója. Další úspory CO2 vznikají díky pěstování ovsa přímo na poli vedle výrobny krmiva. Lahodné a křehké granule psům chutnají. Všechny suroviny v granulích i pamlscích Yora pocházejí z Evropy, žádný dovoz přes půl planety.
Prostě jsem si splnil sen. A to chceme se Zelenou domácností dopřát i vám a vašim hafanům. Více v popiscích výrobků níže nebo na yora.cz." Petr Dobrý

Zobrazit více
Mřížka / Řádky
|