Bazénový plovák Smajlík průměr 26 cm

Vyrobeno v ČR Pomoc zvířatům kolem nás

Plovák pro záchranu tonoucích se drobných živočichů v bazénech.

289 Kč včetně DPH

Kód: plovsb

Hmotnost: 0,10 kg

Dostupnost: Skladem

Novinka
  • Plovák pro záchranu drobných živočichů proti utopení
  • Speciálně navržený do bazénu
  • Pro použití od jara do podzimu
  • Průměr plováku 26 cm
Koupací bazény jsou nebezpečné pro řadu drobných živočichů. Ptáci, hmyz i netopýři se ve snaze napít často ocitnou ve vodě, ze které není úniku. Kolmé stěny jim neumožní se zachytit a vylézt, proto se po chvíli utopí.

Bazénový plovák Květina je určen pro umístění do bazénů a dalších nádrží s kolmými stěnami. Svojí konstrukcí umožňuje zvířeti do cca 0,5 kg váhy snadný výlez na plovák, osušení a případný následný odlet. Živočich může navíc také vylézt po šikmém pruhu z plováku na „souš“. Tento připojený pruh pro výlez je prvek navíc oproti podobnému plováku z naší nabídky.

Plovák může zachránit před utopením tyto živočichy: opylovače a další užitečný hmyz, netopýry a zpěvné ptáky, drobné hlodavce, obojživelníky...apod.

Doporučené použití: Plovák doporučujeme umístit co nejblíže ke stěně bazénu (ideálně by se jí měl dotýkat). Pomocí připojeného pásu ho můžete zajistit na zvoleném místě. Proud stahuje vodu směrem k odtoku do filtrace, proto je nejefektivnější jej umístit cca 1 metr od přepadu. Pás slouží zároveň i jako rampa pro zachráněné živočichy, takže můžou v bezpečí vylézt z bazénu. Do velkých bazénu doporučujeme minimálně dva plováky ke stěně naproti sobě. Plovák můžete v bazénu nechat od jara do podzimu. Nemělo by dojít k ponechání plováku na hladině v zimě. Materiál plováku se mrazem poškodí.

Varování: Tento výrobek není hračka! Neslouží k ochraně dětí nebo dospělých před utonutím. Instalace Plováku proto rozhodně neznamená, že můžete nechat dítě v bazénu nebo u nádoby s vodou bez dozoru dospělé osoby. Plovák nezabrání utopení (lidí) při plavání!


Specifikace:

  • Vyrobeno v ČR
  • Průměr: 26 cm
  • Barva: modro/žluto/bílá, plovák je z jedné strany se žlutou a z druhé modrou květinou

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky