Berušky (slunéčka) - dům ve tvaru věže

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Hmyzí hotel pro slunéčka, celoroční úkryt pro různý užitečný hmyz.

429 Kč včetně DPH

Kód: LBT

Hmotnost: 0,90 kg

Dostupnost: Skladem

Náš tip
  • Hmyzí domek pro berušky a další užitečný hmyz
  • Berušky jsou přírodními predátory mšic
  • Vyrobeno z masivního FSC dřeva
Poleno má dutý střed, který zajišťuje přírodní izolaci a bezpečnost pro hmyz. Jednotlivé sekce jsou propojeny otvory vyvrtanými pod speciálními úhly tak, aby se do věže nedostávala voda. Otvory slouží jako cesta hmyzu k izolovanému středu věže.

Věž není jen pro zajímavost a zábavu. Jedna beruška sní za svůj život až 4000 mšic, takže je velmi užitečná a v zahradě vítaná.

Doporučené umístění:
Domek umístěte na slunné a suché místo. Pro pozorování berušek doporučujeme umístit tam, kde se často pohybujete.

Tento hmyzí domek běžně využívají: berušky, případně škvoři
 

 

Specifikace:

  • Rozměry (výška x šířka): 28 x 14 cm
  • Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům má FSC podporu největších environmentálních organizací.

 

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky