Dům a krmítko pro motýly - typ 2021

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Bezpečný úkryt a krmítko pro motýly a další užitečný hmyz.

499 Kč včetně DPH

Kód: BTFBARN

Hmotnost: 0,70 kg

Dostupnost: Skladem

  • Hmyzí domek je navržen pro potřeby motýlů, můr a jiného užitečného hmyzu na vaší zahradě
  • Kombinuje krmítko a prostor pro odpočinek a zimní hibernaci některých druhů motýlů
  • Miska na potravu v dolní části a horní část pro hibernaci a odpočinek umožňuje snadné pozorování motýlů
Miska může být naplněna sladkým nektarem nebo kousky zralého ovoce (banán, broskev..). Pokud v dutinách domku našel úkryt nějaký hmyz, přesuňte domek někam, kde bude alespoň trochu chráněn před klimatickými vlivy (kůlna, zahradní domek…). V předjaří pak nezapomeňte domek zase vyndat ven. Misku pravidelně myjte a měňte potravu za čerstvou.

Doporučené umístění: 
Atraktivní tvar domku je vhodný pro zavěšení nebo postavení. Domek umístěte na teplé stanoviště chráněné před silným a studeným větrem.

Náš tip: Koncem léta je možné do škvír v horní části nacpat seno nebo slámu a vytvořit tak prostor i pro zimování slunéček, zlatooček a dalšího hmyzu.

Tento hmyzí domek běžně využívají: motýli, můry, případně další užitečný hmyz.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 20,5 x 17 x 10,5 cm
  • Váha: 545 g
  • Materiál: Dřevo s FSC certifikaci, recyklovaný plast
  • Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům má FSC podporu největších environmentálních organizací.

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky