Feel Eco prací gel na barevné prádlo 5 l

Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek

Certifikovaný prací gel v cenově výhodném balení.

Certifikace: Bez živočišných složek

629 Kč včetně DPH

Kód: V460500005

Hmotnost: 5,00 kg

Dostupnost: Skladem

  • Účinný již při 30 °C
  • S certifikátem Ecolabel
Tekutý koncentrovaný prací prostředek určený na praní barevného prádla při nízkých teplotách. Pere výborně už při teplotě 30 °C.

Výrobek obdržel certifikát EU – Ecolabel. Obtížně odstranitelné skvrny je nutné před praním ošetřit. Cenově výhodné balení.
 

Specifikace:

  • Objem: 5 l
  • Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15%: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchně aktivní látky, méně než 5%: mýdlo, enzymy, parfémy, PHENOXYETHANOL

Feel Eco

Akciová společnost FOSFA se sídlem v Břeclavi - Poštorné je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí. Feel Eco jsou české prostředky, které získaly ekologický certifikát Evropské Unie Ecolabel („The Flower")

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky