Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů s BIO pomerančovou silicí 1l

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Se zvýšeným obsahem extraktu z mýdlových ořechů.

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

199 Kč včetně DPH

Kód: 12500

Hmotnost: 1,10 kg

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno z mýdlových ořechů
  • S BIO pomerančovou silicí
  • Do všech typů myček
  • Výrobek je díky svému složení účinný již při 40 °C
  • Neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy ani optické zjasňovače
Nově je použit přírodní tenzid, který výborně odmašťuje, a jedlá soda přispívá k odstranění zaschlých zbytků jídla. Gel je nedráždivý a šetrný k přírodnímu prostředí. Jemně voní díky přidané BIO pomerančové silici.

Účinný prostředek do všech myček na nádobí si poradí i se silně znečištěným nádobím. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Vhodné do všech typů domácích myček. Na rozdíl od konvenčních prostředků neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy a optické zjasňovače. Při silně znečištěném nádobí pomůžeme gelu přidáním lžíce bělícího prášku Puer a lžíce kyseliny citronové. Zesílit účinky případně pomůže i soda Bika, která zároveň zbaví myčku případného zápachu.

Použití: Do zásobníku na mycí prostředek nalijte přiměřené množství přípravku (obvykle 25 ml - asi 3/4 uzávěru lahve).

Náš přípravek neobsahuje fosfáty, které slouží k „vychytávání“ minerálních složek z vody. Pro dokonalý výsledek mytí proto doporučujeme důsledně doplňovat sůl do myčky a dobře nastavit dávkování leštidla/oplachu.
 

Specifikace:

  • Objem: 1 litr
  • Složení: < 15 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (GLDA), citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), uhličitan sodný (prací soda), glycerol, xanthanová guma, < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, přírodní pomerančová silice v biokvalitě (Citrus sinensis), d-limonene.

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky