Kartáček na bambusová brčka Not just bamboo

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Kartáček na bambusová brčka ručně vyrobený rodinnými komunitami ve Vietnamu.

29 Kč včetně DPH

Kód: NJBK

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Kartáček na bambusová brčka Not just bamboo
  • Vyrobeno ručně v malých vietnamských vesnicích
  • Z přírodního a udržitelného zdroje
  • Vyrobeno z jednoho kusu bambusu a potažený bavlněnou textilií
  • Délka cca 20 cm
  • Bez obsahu ftalátu, BPA a dalších škodlivých látek
Kartáček na brčka Not just bamboo je vyroben z bambusu, a to přímo v místě, kde se pěstuje. Každý kartáček je poté obalen v textilii. Výrobce doporučuje pouze ruční mytí pro co nejdelší životnost výrobku.

Bambusový kartáček Not just bamboo je ručně vyráběn z jednoho kusu bambusu. Ten je šetrně pěstován ve velkých bambusových lesích místních rodinných komunit ve Vietnamu, kde je také dále zpracováván. Bambus je záměrně vybírán kvůli svým nepřekonatelným vlastnostem - roste neuvěřitelně rychle, a to bez používání jakýchkoliv hnojiv nebo pesticidů. Bambus, který je používán pro výrobu Not just bamboo, roste cca 3-5 let a je sbírán ručně bez použití strojové techniky, která by vypouštěla emise CO2 nebo další znečišťující látky. Bambus má navíc schopnost pohlcovat CO2, a to efektivněji než pomalu rostoucí stromy
 
Zaměstnanci firmy Not just bamboo jsou spravedlivě odměňováni a mají důstojné pracovní podmínky s garantovanou pracovní dobou. Snaží se tak o zachování tradičních vietnamských komunit. Vesnice čítají od 20 do 200 rodin a každá z rodin ovládá různé techniky ruční výroby, kterou si předávají z generace na generaci.
 
Produkty Not just bamboo kombinují moderní dánské návrhy s tradiční asijskou kulturou. Firma spolupracuje s dánskou designovou a architektonickou společností a spojuje jednoduché designové návrhy a funkčnost.
 

Specifikace:

  • Obsah: Samostatný kartáček bez brčka
  • Délka: cca 20 cm
  • Každý kartáček je unikátní

Not just bamboo

Not just bamboo je maldá dánská firma, která spojuje skandinávský design, udržitelnost a podporu místních rodinných komunit ve Vietnamu.

Výsledkem je lahev z jednoho kusu bambusu - ten je šetrně pěstován ve velkých bambusových lesech místních rodinných komunit ve Vietnamu, kde je také dále zpracováván. Bambus je záměrně vybírán kvůli svým nepřekonatelným vlastnostem - roste neuvěřitelně rychle a to bez používání jakýchkoliv hnojiv nebo pesticidů. Bambus, který je používán pro výrobku lahví Not just bamboo roste cca 3-5 let a je sbírán ručně, bez použití strojové techniky, která by vypouštěla emise CO2 nebo další znečišťující látky. Bambus má navíc schopnost pohlcovat CO2 a to efektivněji, než pomalu rostoucí stromy
 
Zaměstnanci firmy Not just bamboo jsou spravedlivě odměňováni a mají důstojné pracovní podmínky s garantovanou pracovní dobou. Snaží se tak o zachování tradičních vietnamských komunit. Vesnice čítají od 20 do 200 rodin a každá z rodin ovládá různé techniky ruční výroby, kterou si předávají z generace na generaci.
 
Lahev Not just bamboo kombinuje moderní dánské návrhy s tradiční asijskou kulturou. Spolupracuje s dánskou designovou a architektonickou společností a spojuje jednoduché designové návrhy a funkčnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky