Koule pro ptáky s hmyzím tukem Pfiffikus bez sítěk - 18ks

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Hovězí tuk je nahrazen tukem z muších larev.

Cena za 1 kouli: 14,39 Kč

Vyrobeno v: EU

Palmový olej: Ne

259 Kč včetně DPH

Kód: 21273

Hmotnost: 1,80 kg

Dostupnost: Skladem

  • Přírodní a přirozenější ptačí krmivo - ptáci běžně konzumují hmyz a semena
  • Udržitelnější produkce tuku - z muších larev
  • Snižování odpadu - mouchy se krmí organickými zbytky
  • Minimálně 22 % tuku z larev v každé kouli
  • Baleno v papírové krabici
  • Bez plastových sítěk
Speciální lojové koule pro ptáky, které jsou nejen bez sítěk, ale současně je hovězí lůj nahrazen tukem z muších larev Hermetia Illucens (obsah 22 % v jedné kouli). Ptáci přirozeně konzumují hmyz a my sami máme vyzkoušeno i potvrzeno zákazníky, že krmivo s obsahem hmyzu je u zahradních ptáků velmi oblíbené a preferované. Tyto lojové koule jsou k životnímu prostředí navíc šetrnější než běžné lojové koule, protože výroba nezahrnuje problematický živočišný průmysl. Naopak se obsažený hmyz krmí rostlinnými zbytky.

Ptáci konzumují hmyz běžně, takže jsou tyto koule vhodné i pro celoroční přikrmování. Celá řada ptáků má větší spotřebu krmení právě v sezóně hnízdění. Tuk v kombinaci s hmyzem je navíc u ptáků velmi oblíbený (asi vědí proč), takže můžete na svá krmítka přilákat ještě více ptačích druhů. V létě byste si měli dávat pozor na vyšší venkovní teploty, lojové krmivo (koule, koláče, peletky) dávat jen do stínu (ne na přímé slunce) a po menších dávkách, aby se nekazilo.

Koule jsou bez plastové síťky, která je pro ptáky, ale i jiná zvířata (pokud spadne prázdná na zem) nebezpečná, navíc se po použití stane zbytečným odpadem. Koule můžete umístit do krmítka na lojové koule, případně je můžete položit do jakéhokoliv vhodného krmítka, na zídku nebo dokonce na zem. Na zemi je ocení ptáci, kteří hledají potravu v úrovni země a na krmítka nelétají.

Lojové krmení mají v oblibě strakapoudi, sýkorky, vrabci, kosi, zvonci, čížci, pěvušky, červenky, brhlíci, špačci...ale i další ptáci. Oblíbenost a spotřeba se v průběhu roku mění.


Specifikace:

  • Složení: obiloviny, olej, tuk, semena, ořechy, bobule, živiny
  • Vyrobeno v Německu

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky