Krmítko pro veverky PL

Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pro pomoc veverkám na vaší zahradě.

319 Kč včetně DPH

Kód: krmvevPL

Hmotnost: 1,00 kg

Dostupnost: Skladem

  • Pro přilákání veverek na vaši zahradu a jejich častější a pravidelný pobyt zde
  • Průhledná plocha usnadňuje veverkám nalezení potravy v krmítku
  • Veverky velmi brzy přijdou na to, jak krmítko otevřít
Díky zavírací stříšce je potrava uvnitř nedostupná pro ptáky, kteří veverkám na ptačích krmítkách obvykle vše snědí. Otvírací stříška je konstruována tak, aby nemohla zůstat otevřená. Stříška má dostatečný přesah, aby šlo krmítko otevřít i odrostlejším mláďatům. Čelní průhledná stěna je odnímatelná a po jejím vyjmutí se krmítko snadno čistí.
Krmítko může být velmi snadno plněno oříšky nebo jinou potravou pro veverky. Součástí výrobku jsou i pokyny, jak a čím správně veverky krmit.

Doporučené umístění krmítka: Krmítko doporučujeme umístit tak vysoko od země, aby k němu nemohli psi, ideálně na kmen stromu sousedícího s dalšími stromy. Je lepší umístit krmítko do stínu, kde se zbytky jídla v létě tak rychle nekazí. Veverky jsou velmi zranitelné, a přestože jsou poměrně rychlé, u země je ohrožují hlavně psi, proto umístěte krmítko tak, aby predátoři nemohli veverky přibíhající ke krmítku po zemi ulovit.

Proč mít krmítko pro veverky v zahradě?
Veverky jsou milá stvoření. Pokud bydlíte v oblasti, kde se veverky alespoň občas vyskytují, je možné je nalákat na krmítko a pozorovat je při jejich pravidelných návštěvách. Zvláště v zimě je dokrmování veverek užitečné, protože v té době mají nedostatek jídla. Přitom již v únoru se jim rodí mláďata.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

 

Specifikace:

  • Rozměry (v x š x h): cca 22 x 13 x 22 cm
  • Materiál: z masivního smrkového dřeva a kvalitního plexiskla
  • Český výrobek
  • Součástí výrobku jsou i pokyny, jak a čím veverky krmit
  • Krmítko není, z ekologických důvodů, kromě střechy nijak ošetřeno. Případný nátěr ekologickou, vodou ředitelnou barvou je však možný a prodlouží životnost krmítka.
     


Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky