Náhradní přední panel ochranou s otvorem 2,6 cm - pro budku 1B a 2M

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU

Přední panel s kovovým chráničem pro ochranu ptáčat před predátory.

309 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: 8190

Hmotnost: 0,20 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Pro ochranu ptáků a ptáčat před predátory
  • Vyrobeno z dřevocementu
  • Dlouhá životnost
Všude tam, kde budku ohrožují predátoři, je možné využít tento náhradní přední panel s kovovým chráničem. Ten zabrání predátorům vytažení ptáčat z budky.

Panel je vyroben ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost panelu (cca 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je paropropustný.

Chránič je pevně zabudován do čelního panelu, nejde jej tedy zakoupit samostatně a doplnit na váš stávající panel.


Specifikace:

  • Průměr vletového otvoru: 2,6 cm
  • Pro budky: 1B a 2M

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky