Náhradní přední panel ochranou s otvorem 3,2 cm - pro budku 1B a 2M

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Vyměnitelný panel s přidanou ochranou před predátory pro budky Schwegler – typy 1B a 2M.

309  včetně DPH

Kód: 820/6

Datum dodání: Na dotaz

  • Všude tam, kde ohrožují budku predátoři, je možno využít tento náhradní přední panel s kovovým chráničem. Ten neumožňuje predátorům vytažení ptáčat.
Panel je vyroben ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost panelu (cca 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je parupropustný.
Chránič je pevně zabudován do čelního panelu, nejde jej tedy zakoupit samostatně a doplnit na váš stávající panel.
Vletový otvor o průměru 3,2 cm využívají obvykle hlavně všechny druhy sýkorek a vrabci.
 

 

Specifikace:

samostatný náhradní panel z dřevocementu s kovovou ochranou
vletový otvor o průměru 3,2 cm
 

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva