Netopýři – Deska na uchycení netopýrů na půdách a ve stodolách

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Deska k uchycení netopýrů v úkrytech.

299 Kč včetně DPH

Běžná cena: 429 Kč,
Ušetříte 130 Kč (30 %)

Kód: SKBATRACK

Dostupnost: Skladem

AkceSleva 30%
  • Pro zachycení netopýrů v místě denních i nočních úkrytů
  • Vyrobeno z FSC certifikovaného dřeva
Tato speciálně tvarovaná deska slouží k pohodlnému uchycení netopýrů v úkrytech. Velmi jednoduché, ale efektivní řešení umožňuje netopýrům pohodlné zavěšení v místě denních i nočních úkrytů.
Vyrobeno z FSC certifikovaného dřeva s dlouhou životností. Výrobek navrhl a testoval britský přírodovědec Simon King ve snaze umožnit netopýrům se v prostorách shlukovat v těsné blízkosti, což obvykle dělají, pokud mají pohodlná místa na zavěšení.

Výrobek můžete snadno vruty přidělat k trámu nebo k liště všude tam, kam mají netopýři přístup (půdy, stodoly…). Můžete ho optimálně zavěsit šikmo na šikmé trámy, ale i vodorovně na strop. Při větších koloniích můžete samozřejmě instalovat více desek vedle sebe.

Netopýři jsou nejen nesmírně zajímaví tvorečkové, ale jako velcí lovci komárů a dalšího obtížného hmyzu se opravdu vyplatí jim dopřát trochu toho pohodlí a mít je za sousedy.


Specifikace:

  • Rozměry: 30 × 28,5 × 28,5 cm
  • Váha: 850 g

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky