Odchytávač hmyzu pro snadný odchyt a přenos

Vyrobeno v EU Pomoc zvířatům kolem nás

Jednoduchá a praktická pomůcka pro přenos a pozorování hmyzu.

266 Kč včetně DPH

Kód: 285/3

Hmotnost: 0,12 kg

Dostupnost: Skladem

Náš tip
  • Odchytávač hmyzu je šikovná a užitečná pomůcka pro studium hmyzu nebo jednoduché a bezpečné zachycení a přenesení nechtěného hmyzu z domu.
  • Při odchytu a následném přenosu nedojde ke zranění nebo úhynu hmyzu ani zranění uživatele.
  • Dobře slouží i pro přenos pavouků, kteří se do odchytávače lehce chytají.
Chytrá konstrukce umožňuje snadné zachycení hmyzu do průhledné části chytače a pak jednoduše posunutím jezdce hmyz bezpečně uzavřete uvnitř chytače. Zde pak můžete hmyz, díky průhledné části, v klidu prostudovat, nebo jej prostě jen odnést na požadované místo a vypustit. Ideální pro domácí použití hmyzími nadšenci, kteří chtějí pozorovat hmyz, aniž by ho poranili.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 27 x 5 x 5 cm
  • Možno použít v interiéru i exteriéru

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky

Pavoukoviště
Sleva 31%