Plenky Bobilo vel. 3 (4-9 kg) 54 ks

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v ČR Ekologický výrobní proces Při výrobě byly použity obnovitelné zdroje energie Netestováno na zvířatech

Skutečně české plenky.

Země původu: Český výrobek

299 Kč včetně DPH

Kód: 3B1

Hmotnost: 1,40 kg

Dostupnost: Skladem

 • Pro děti od 4 do 9 kg
 • Sametově hebký povrch
 • Ideální anatomický tvar
 • Vysoce savé jádro
 • Speciální patentované absorpční kanálky
 • Indikátor vlhkosti - proužek upozorní na vlhkost
 • Hypoalergenní a dermatologicky testované
 • Neparfémované, nebělené chlórem, bez latexu
 • Vyrobeno v ČR
 • Materiály z lesů s PEFC certifikací
 • Vyrobeno pomocí energie z obnovitelných zdrojů
Bobilo je ryze česká firma, která má české nejen místo původu, ale v ČR má - na rozdíl od mnoha „českých“ značek, i výrobu. Dětské plenky Bobilo jsou extra savé, stylové a vyrobené s ohledem na přírodu i na ty nejcitlivější dětské zadečky.

Bezpečné a stylové české plenky vyvinuté pro každodenní použití bez kompromisů:
Sametově hebký povrch - pro maximální pohodlí Vašeho miminka.
Ideální anatomický tvar - díky přiléhavému střihu, pružným manžetám, elastickým bočním páskům a zvýšenému pasu je komfort při nošení maximální a riziko protečení minimální.
Vysoce savé SAP jádro - vrstvené super-absorpční jádro uzamyká vlhkost uvnitř plenky a zadeček zůstává v suchu.
Speciální patentované absorpční kanálky - zajišťují rovnoměrné rozložení vlhkosti po celé šířce plenky.
Indikátor vlhkosti - žlutý proužek se při kontaktu s vlhkostí zabarví modře a tím Vás upozorní.
Hypoalergenní a dermatologicky testované - neparfémované, nebělené chlórem (obsahují speciální ECF celulózu), bez latexu.
Originální stylový design.
Vyrobené v České republice a s ohledem na životní prostředí - materiály jsou získávány z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem (PEFC certifikace), snížený obsah celulózy, výroba za pomoci co nejvíce energie z obnovitelných zdrojů.

České plenky Bobilo jsou vyrobeny z těchto materiálů:

a) Netkaná textilie - přírodní materiál získávaný z celulózy (dřevné buničiny), podobně jako papír. Jedná se o vlákna, která jsou spojena do textilie (papírové látky). Z té je zhotovena vnější a vnitřní vrstva plenky, dává jí tvar a drží vše na svém místě. Je to velmi lehký a prodyšný materiál, ideální k použití v oblasti dětské hygieny. Netkaná textilie se přirozeně velice dobře rozkládá - v řádu několika let.

b) Dřevná buničina (celulóza) - je vyráběna z odpadního/zbytkového dřeva, nebo z průmyslových jednoletých rostlin. Tvoří jádro každé jednorázové plenky - díky své měkkosti a savosti. Jedná se o přírodní a dobře rozložitelný materiál. Naše plenky obsahují pouze celulózu z ekologicky obhospodařovaných a obnovitelných zdrojů - PEFC certifikace (zjednodušeně řečeno to znamená, že za každý pokácený strom je vysazen nový). Použitá buničina má označení ECF, což znamená, že není bělena chemicky (chlórem nebo peroxidem), ale pouze horkým vzduchem. Jelikož se jedná o čistě přírodní materiál, taktéž se snadno rozkládá v krátkém časovém horizontu.

c) SAP - Super-absorpční polymer, který se v plence stará o to, aby byla tekutina bezpečně uzavřena uvnitř v jádru a nedostala se zpět k citlivé pokožce Vašeho dítěte. Dokáže pojmout až 300 násobek své váhy a pohlcuje i pachy, takže je nezbytnou součástí každé moderní plenky. SAP je netoxický materiál bez negativních vlivů na lidské zdraví nebo životní prostředí. Dokonce má antibakteriální vlastnosti a dá se i recyklovat. Jeho biologická rozložitelnost zatím nebyla prokázána, jelikož se jedná o relativně nový materiál (a neuplynula ještě dostatečně dlouhá doba k takovému posouzení). V plence se vyskytuje ve formě prášku, zapracovaného do buničinového jádra.

Výrobu zajišťuje renomovaná česká firma Drylock Technologies s.r.o. z Hrádku nad Nisou. Díky dlouholetým zkušenostem a vysoké technologické úrovni výroby je zaručena maximální kvalita a bezpečnost výrobků. Proces výroby je důkladně kontrolován a výrobky jsou průběžně testovány za účelem zachování deklarovaných vlastností. Rozsáhlé technologické zázemí umožňuje kontinuální inovace výrobků a neustálé zlepšování jejich vlastností.
 

Specifikace:

 • Obsah: 54 ks
 • Vyrobeno v ČR

Bobilo

Českou firmu Bobilo založili rodiče dvou malých dcer, kteří pro ně chtěli vždy jen to nejlepší. Během řešení každodenních potřeb ratolestí se museli vypořádat i s tématem dětských plen. Zkoušením různých dostupných produktů dospěli k závěru, že na našem trhu není žádný produkt, který by jim vyhovoval ve všech směrech (perfektní funkčnost, kvalitní provedení, hezký design, příznivá cena). Proto se rozhodli to změnit a přivést na trh výrobek, který bude splňovat všechna kritéria.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky