Přídavná stříška ke klapkám Zelená domácnost

Vyrobeno v ČR Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pro prodloužení životnosti klapky.

Země původu: Český výrobek

119  včetně DPH

Kód: striskaochranaklapky

Dostupnost: Skladem

Novinka
  • Dřevo je přírodní materiál, který venku pracuje. Abychom lépe ochránili klapku od dešťových srážek, kdy při dešti a větru běžná horní stříška klapku neochrání, vyvinuli jsme tuto přídavnou stříšku.
Dřevo je přírodní materiál, který venku pracuje. Abychom lépe ochránili klapku od dešťových srážek, kdy při dešti a větru běžná horní stříška klapku neochrání, vyvinuli jsme tuto přídavnou stříšku.
S ohledem na skutečnost, že tato stříška je přidělána vruty, doporučujeme jí instalovat až po zabydlení královny, kdy již máte klapku dovřenou. V této době už není potřeba každodenní manipulace s klapkou.

Instalace je velmi jednoduchá. Odejmete stříšku dodávanou k naší klapce. Na horní hranu klapky přiděláte dvěma vruty dřevěnou lištu (součást dodávky). Pozor lišta není z obou stran stejná, instalujte jí tak, aby střecha, která je na ní po přidělání nasazena, měla sklon dopředu a voda tak netekla ke čmelínu. Sklon ovlivňuje i seřízení nožiček čmelína!
Po přidělání lišty střechu přiděláme 2 menšími vruty (součást dodávky). Při potřebě manipulace s klapkou jen odšroubujete malé vruty a stříška jde kdykoliv sundat.

Upozornění: Dodatečnou stříšku doporučujeme instalovat za tmy, ve chvíli, kdy jsou čmeláci ve čmelíně (na dobu instalace můžeme ucpat vchod, ale nezapomeňte čmelín po instalaci zase otevřít). Čmeláci ráno vylétnou a při výletu se seznámí se změnou.

Budeme rádi, když se nám po sezoně 2021 ozvete se zpětnou vazbou, abychom mohli výrobek případně ještě vylepšit. Děkujeme.


Specifikace:

  • Rozměry cca: 11,5 x 11,5 x 11cm
  • Materiál: plexi o síle cca 2mm a dřevo

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky