Přídavná stříška ke klapkám Zelená domácnost

Vyrobeno v ČR Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pro prodloužení životnosti klapky.

Země původu: Český výrobek

187 Kč včetně DPH

Kód: striskaochranaklapky

Hmotnost: 0,25 kg

Dostupnost: Skladem

  • Ochana klapky před deštěm
  • Jednoduchá instalace
  • Instalace za tmy, kdy jsou čmeláci ve čmelíně
Dřevo je přírodní materiál, který venku pracuje. Abychom lépe ochránili klapku před dešťovými srážkami, kdy při dešti a větru běžná horní stříška klapku neochrání, vyvinuli jsme tuto přídavnou stříšku.
S ohledem na skutečnost, že tato stříška je přidělána vruty, doporučujeme ji instalovat až po zabydlení královny, kdy již máte klapku dovřenou. V této době už není potřeba každodenní manipulace s klapkou.

Instalace je velmi jednoduchá. Odejmete stříšku dodávanou k naší klapce. Na horní hranu klapky přiděláte dvěma vruty dřevěnou lištu (součást dodávky). Pozor, lišta není z obou stran stejná, instalujte ji tak, aby střecha, která je na ní po přidělání nasazena, měla sklon dopředu a voda tak netekla ke čmelínu. Sklon ovlivňuje i seřízení nožiček čmelína!
Po přidělání lišty připevníme střechu 2 menšími vruty (součást dodávky). Při potřebě manipulace s klapkou jen odšroubujete malé vruty a stříška jde kdykoliv sundat.

Upozornění: Dodatečnou stříšku doporučujeme instalovat za tmy, ve chvíli, kdy jsou čmeláci ve čmelíně (na dobu instalace můžeme ucpat vchod, ale nezapomeňte čmelín po instalaci zase otevřít). Čmeláci ráno vylétnou a při výletu se seznámí se změnou.

Budeme rádi, když se nám po sezoně 2021 ozvete se zpětnou vazbou, abychom mohli výrobek případně ještě vylepšit. Děkujeme.


Specifikace:

  • Rozměry: cca 11,5 x 11,5 x 11 cm
  • Materiál: plexi o síle cca 2 mm a dřevo

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky