Přírodní repelent Incognito® proti bodavému hmyzu 50ml

Z přírodního materiálu Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Přírodní repelent proti bodavému hmyzu se svěží vůní citronely.

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

180 Kč včetně DPH

Kód: 27-IC/SPRAY50

Hmotnost: 0,15 kg

Dostupnost: Skladem

  • Přírodní ochrana pokožky před bodavým hmyzem
  • Menší cestovní balení
  • S obsahem esenciálních olejů
  • Bez obsahu DEET a jiných toxických chemikálií
  • Nelepí a nemastí

Přírodní repelent bez nežádoucích chemikálii. Poskytuje ochranu proti různým druhům bodavého hmyzu. Repelent je 100% přírodní, neobsahuje DEET (dithyltoluamid), ani žádné jiné pesticidy či toxické chemikálie.

Repelent je vhodný i osoby s citlivou pokožkou a pro děti od 6. měsíce věku.

Pro vyšší účinnost doporučujeme kombinovat s dalšími přípravky řady Incognito.


Specifikace:

  • Složení: Voda, menthandiol (botanický olej bohatý na PMD), glyceryl citrát/laktát/linoleát/oleát, citronellol, cymbopogon martini olej, polyglyceryl-3 kaprát, polyglyceryl-4 kokosát, glyceryl kaprylát, olej z listů cinnamomum camphora*, exprimovaný olej z citrusové bergamie* , xantanová guma, geraniol, linalool, limonen, farnesol, citral. Smíchané dohromady v jedinečném tajném procesu.
  • Objem: 50 ml
  • Upozornění: U malých dětí a osob s citlivou kůží proveďte nejprve alergický test. Při rozprašování se vyhněte celé oblasti očí, nastříkejte si sprej do dlaní a naneste do těchto citlivých oblastí rukama. Nastříkejte se znovu po koupání či zvýšeném pocení. Repelent vždy nanášejte na závěr - na opalovací krémy a jakékoliv další kosmetické přípravky.

Incognito

Incognito je anglická firma, která se zabývá výrobou 100% přírodních repelentů proti komárům a dalšímu bodavému hmyzu. Při výrobě používá pouze přírodní suroviny. Po použití jejich přípravků nezůstávají žádné nerozložitelné, nebo dokonce škodlivé, suroviny pro ekosystém Výrobky Incognito může používat bez obav celá rodina včetně dětí nad 3 měsíce. Všechny výrobky prošli náročným testováním na lidech v tropech. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Firma získala cenu Queen’s Award for Enterprise for Sustainable Development za maximální snahu o minimalizaci dopadů provozu firmy na životní prostředí. Více na www. lessmosquito.com

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky