Ptačí budka – Brushwood – otvor 3 cm

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Nenápadná přírodní budka pro modřinky.

Vletový otvor budky: 30 mm

225  včetně DPH

Kód: RNP7

Dostupnost: Skladem

  • Tato budka poskytuje dobrý úkryt při nepříznivém počasí pro drobné zahradní ptáky, ale může sloužit i pro jejich hnízdění.
  • Rozměry vletového otvoru (2,8 – 3 cm) vyhledávají hlavně sýkorky modřinky, někdy i vrabci a další drobní ptáci.
  • Budka je vyrobena z materiálu, který je nazývaný anglicky Brushwood, což je něco jako u nás proutí. Nicméně tento materiál má mnohem delší životnost, než běžné vrbové proutí.
Součástí výrobku je drát na zavěšení, takže lze budku pověsit na zeď.
V nepříznivých klimatických podmínkách a nedostatku potravy může taková budka, pří vhodném umístění, sloužit jako zimní úkryt a chránit ptáky před silným studeným větrem a deštěm. Ptáci se tak lépe udrží v teple a nespotřebovávají své životně důležité energetické rezervy, zvláště při nedostatku jídla.

Doporučené umístění: Tuto budku můžeme umístit pod římsy domů nebo hospodářských budov, pod pergoly a na podobný místa chráněná před deštěm. Díky velmi lehké váze jí lze také snadno umístit do živého plotu nebo stěny porostlé břečťanem. Taková umístění chrání budoucí hnízdo před predátory a před deštěm.

Tuto budku běžně využívají: sýkorky modřinka, vrabci a další drobní ptáci.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 25x16x17 cm
  • Materiál: Brushwood 
  • Váha: 0,2 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky