Ptačí krmítko Gigant

Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko na 13 litrů semínek. Vhodné pro velké zahrady nebo tam, kam jezdíte pouze občas.

2 229  včetně DPH

Kód: 235/8

Dostupnost: Skladem

  • Kulaté krmítko z kvalitního plastu. Snadno se doplňuje a čistí odnímatelnou střechou. Dno je zesílené, aby zajišťovalo stabilitu i u prázdného krmítka. Doporučujeme jej plnit pouze slunečnicovými semínky.
  • Krmítko je ideální pro místa, kam jezdíte jenom občas, nebo pro dlouhodobé pozorování chování ptáků, neboť se do něj vejde 13 litrů semínek.
  • Má 9 krmicích otvorů. Konstrukce krmítka zamezuje chození ptáků v semínkách, což eliminuje nakažení ptáků různými chorobami, například salmonelou, při kontaktu semínek s ptačím.
Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.

Specifikace:

  • Barva: bílý plast a černá střecha
  • Rozměry: 36 x 32 cm
  • Váha 3,5 kg

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky