Ptačí krmítko s měděnou střechou - velké

Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko s konstrukcí znemožňující přístup holubům a chránící před predátory.

1 780 Kč včetně DPH

Kód: LBEBT

Dostupnost: Skladem

  • Okrasné krmítko ze dřeva s FSC certifikací
  • Velmi atraktivní krmítko zajišťuje ochranu a bezpečí ptáčkům na krmítku před predátory
  • Plechová střecha zajišťuje trvalou ochranu materiálu
  • K zavěšení na stromy, ploty, kůlny atd.
  • Krmítko je natřeno ekologickou, vodou ředitelnou barvou
Krmítko přiděláte velmi snadno ke zdi nebo plotu dvěma vruty. V případě, že chcete krmítko zavěsit na větev, volte podobné (jen o trochu menší) krmítko z naší nabídky - v sekci Ptačí krmítka na zavěšení.

Unikátní konstrukce je nejen krásná, ale zajišťuje i bezpečí ptákům při jídle. Zábradlí brání rychlému útoku koček na krmítko, zamezuje přístupu velkých ptáků a potrava je chráněna před větrem i deštěm. Dno je odnímatelné, takže lze krmítko velmi snadno a dobře čistit.

Proč mít krmítko v zahradě? 

Ptačí krmítko není jen atraktivní a zábavná pomůcka pro vaši zahradu, ale hlavně praktická věc pro zahradní ptactvo v zimním období, kdy je potravy nedostatek. Pravidelným doplňováním potravy přispějete k častějším návštěvám ptáků na vaší zahradě a zvýšíte pravděpodobnost jejich hnízdění u vás v jarním období (pokud zde mají vhodné dutiny, nebo pokud jim pořídíte ptačí budku).

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.


Specifikace:

  • Rozměry včetně držáku: 26,5 x 26,5 x 37 cm
  • Hmotnost: 3,1 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky