Repelentní roll on Incognito - 50 ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Bez živočišných složek Netestováno na zvířatech

Roll-on repelentní kulička chrání před bodavým hmyzem.

279 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: 27-RMSDIST

Hmotnost: 0,08 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Přírodní ochrana pokožky před bodavým hmyzem
  • Působí po dobu 5 hodin
  • S obsahem esenciálních olejů
  • Bez obsahu hliníku a toxických chemikálií
  • Nelepí a nemastí
Přírodní roll-on kulička bez nežádoucích chemikálii s repelentním účinkem - maskuje tělesný pach a výrazně tak snižuje jeho atraktivitu pro všechen hmyz. Se svěží citronelovou vůní. Působí po dobu 5 hodin. Nelepí a není mastná. 

Kulička Incognito je klinicky testovaná na ochranu proti malárii, pokud ji používáte společně s impregnovanou ochrannou sítí proti moskytům. V kombinaci s repelentním sprejem (najdete v sekci repelenty a odpuzovače našeho shopu) jste bezpečně chráněni před hmyzím bodnutím.

Použití:
Před použitím odstraňte víčko. Protřepejte a aplikujte přímo na kůži. V případě nutnosti opakujte aplikaci. Pouze pro vnější užití.


Specifikace:

  • Složení: Voda, rostlinný olej bohatý na PMD (menthanediol), propylenglykol, stearát sacharózy, glycerin, citronellol, expresní olej z kůry citrus bergamia (bergamot), olej z listů cinnamomum camphora (kafr)*, xantanová guma, tokoferol, olej ze semen helianthus annuus (slunečnice), limonen, linalool, citral. Vše smícháno unikátním tajným postupem (*přírodní složky esenciálních olejů)
  • Obsah: 50 ml

Incognito

Incognito je anglická firma, která se zabývá výrobou 100% přírodních repelentů proti komárům a dalšímu bodavému hmyzu. Při výrobě používá pouze přírodní suroviny. Po použití jejich přípravků nezůstávají žádné nerozložitelné, nebo dokonce škodlivé, suroviny pro ekosystém Výrobky Incognito může používat bez obav celá rodina včetně dětí nad 3 měsíce. Všechny výrobky prošli náročným testováním na lidech v tropech. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Firma získala cenu Queen’s Award for Enterprise for Sustainable Development za maximální snahu o minimalizaci dopadů provozu firmy na životní prostředí. Více na www. lessmosquito.com

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky