Sada hadříků do sprchy - 2ks E-cloth

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Sada leštícího hadříku a hadříku na sprchy pro úklid koupelen.

269 Kč včetně DPH

Kód: SHK

Hmotnost: 0,13 kg

Dostupnost: Skladem

  • Sada obsahuje 2 hadříky
  • Odstraňuje skvrny od mýdla a vody a leští lesklé povrchy
  • Dlouhá životnost
  • Efektivní úklid bez chemických prostředků
Hadřík do sprchy 
Skvělý pro odstranění vodních skvrn, mýdlové pěny a špíny ze stěn sprchy a dlažby. Pravidelné používání hadříku pro sprchy zabrání usazování vodního kamene. Dodává se s přísavným háčkem, takže hadřík může být zavěšen ve sprše pro každodenní použití. V případě tvrdé vody může být nutné doplňkové použití čistícího prostředku.

Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy 
Nejpoužívanější hadřík v sadách hadříků E-cloth. Vhodný pro rychlý běžný úklid. Vynikající pro čištění lesklých povrchů. V této sadě je ideální na čištění kohoutků, chromových doplňků, zrcadel, ale i oken, které zůstanou zcela beze skvrn. Na mytí zrcadel a skel funguje lépe, než běžné čisticí prostředky. Hadřík má patentovanou strukturu vláken a originální propletení. To zvyšuje rychlost, při které je vlhkost absorbována a zlepšuje odstraňování mastnoty a špíny. Tyto vlastnosti jsou ideální právě pro mytí a leštění velmi lesklých povrchů. Může být použit suchý, ale pro nejlepší výsledek je doporučeno jej mírně navlhčit.


Specifikace:

  • Hadřík do sprchy: rozměr 32 x 32 cm
  • Leštící hadřík: rozměr 40 x 50 cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2
  • Lze vyprat až 300x

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky