Směs slunečnice a lojových peletek s hmyzem - 5 kg

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

To, co jedí ptáci nejraději, pěkně pohromadě v praktické směsi.

Cena za 1 KG: 69,80 Kč

Palmový olej: Ne

349 Kč včetně DPH

Kód: CZ801950-1

Hmotnost: 5,00 kg

Dostupnost: Skladem

  • Vysoká kvalita surovin
  • Pro všechny druhy ptáků
  • Kombinace slunečnice a lojových peletek
  • Nejoblíbenější ptačí potrava pěkně pohromadě
Ze všech směsí mají ptáci nejraději slunečnici, lůj a hmyz. Proč jim tedy nedat jen to nejlepší a nejoblíbenější? Směs obsahuje černou slunečnici a lojové peletky s hmyzem v poměru 2:1.

Tuto směs neloupaných semínek černé slunečnice a peletek s moučným červem budou ptáci milovat po celý rok. Můžete ji sypat do všech běžných krmítek na semínka a při sypání na zem (do krmítek na zem nebo na nějaké suché místo) uděláte ohromnou radost i kosům a dalším ptákům, kteří na zavěšená krmítka nelétají, ale slunečnici i peletky milují.

Slunečnice poskytuje kvalitní energetickou potravu, a to i v těch nejchladnějších zimních dnech. Slunečnici milují téměř všichni zahradní ptáci, takže s ní nikdy nešlápnete vedle.

Peletky s moučným červem jsou speciálně vyvinuty jako univerzální celoroční krmivo pro ptáky. Mají vysoký obsah proteinu (21,5 %) a nižší obsah tuku (3,2 %). Obsahují přírodní rostlinný i živočišný protein. Neobsahují sóju, lepek, geneticky modifikované organismy, umělá barviva, konzervanty, ani technologická aditiva. Lojové krmivo můžete ptákům nabízet po celý rok, ale na podzim a v zimě je to obzvlášť žádoucí, protože ptáci spotřebují při nižších teplotách mnohonásobně více energie. Tuk v kombinaci s hmyzem je navíc u ptáků velmi oblíbený (asi vědí proč), takže můžete na svá krmítka přilákat ještě více ptačích druhů.

Pokud byste si chtěli namíchat vlastní směs slunečnice a peletek, u nás můžete koupit zvlášť jak slunečnicová semínka, tak lojové peletky.

Složení: neloupaná černá slunečnice a peletky s moučným červem (v poměru 2:1)
Složení peletek: moučný červ, kukuřice, řepka, bramborový protein, mycoprotein, vápenec, methionin, mastercube.
Nutriční hodnoty peletek: hrubý protein 21,5 %, hrubá vláknina 8,0 %, hrubý popel 5,0 %, hrubé oleje a tuky 3,2 %


Specifikace:

  • Složení: neloupaná černá slunečnice a peletky s moučným červem (v poměru 2:1)
  • Hmotnost: 5 kg
  • Baleno v papírovém pytli
  • Vyrobeno v ČR

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky