Ve při s vepři 2

Vyrobeno v ČR Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Druhý díl zásuvkového bestselleru.

250 Kč včetně DPH

Kód: knihaveprivepri2

Hmotnost: 0,35 kg

Dostupnost: Skladem

  • Na druhý díl jsem se moc těšil. Zaměřuje se hlavně na příhody Ferdy Velké, zakrslého prasátka o váze 400 kg. Komu se líbil první díl, neváhejte, kdo to nezná, kupte rovnou oba.
  • Vhodné i pro děti cca od 6 let.
Štěpánka Kučerová provozuje něco jako hotel a azyl pro prasátka všech možných velikostí i vah v nouzi. Kniha je báječná. Moc jsem se u ní nasmál, což byl relax, který v dnešní době asi potřebujeme všichni.
Štěpánka se nesnaží o nějakou velkou literaturu, ale v krátkých kapitolkách popisuje, jak se žije na statku, kde útulková prasátka nezlobí, zlobí, utíkají, vracejí se, mají se ráda, nesnáší se... no prostě jaký je takový život s nimi. Psáno bez příkras, ale přesto z té knížečky úplně kape láska ke všemu živému kolem.

Asi nepřekvapí, že kniha je vydaná na koleni bez vydavatelství a distribuce a výtěžek z prodeje jde na péči o prasátka v nouzi. Tak jako u všech podobných knih i prasospolku jsme nabídli, že ji rádi zařadíme do nabídky našeho obchodu, aby se mohli více starat o zvířata než o balení a posílání knih. Moc nás těší, že můžeme alespoň takto, společně s vámi, těm zásuvkám v nouzi pomoci. Ve při s vepři je kniha, co potěší, pobaví a ještě pomůže. Co více si přát. Petr Dobrý

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky