Biologický čistič odpadů 500 g

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Přírodní bakteriální čistič odpadního potrubí a sifonů na bázi enzymů.

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

Obsah gr: 500

379 Kč včetně DPH

Kód: 04540

Hmotnost: 0,55 kg

Dostupnost: Skladem

  • Přírodní bakteriální čistič na odpady v kuchyni a koupelnách
  • Nepoškozuje plast, keramiku, nerez ani chrom
  • Vhodný i pro domácí ČOV a septiky
Přírodní bakteriální čistič odpadního potrubí a sifonů na bázi enzymů, které rozkládají organické usazeniny v odpadech. Vhodný do koupelen a kuchyní. Nepoškozuje plast, keramiku, nerez ani chrom. Je vhodný i pro domácnosti používající biologické čističky vody a septiky. Ideální při pravidelném používání jako prevence zápachu a zanášení.

DÁVKOVÁNÍ: Preventivně: 1 odměrka týdně. V případě ucpaného odpadu: 1 odměrka denně do zprůchodnění potrubí.

NÁVOD K POUŽITÍ: Vsypte odměrku prášku do 250 ml vlažné vody, promíchejte a po 45 min. roztok vlijte do výlevky. Ideálně aplikujte na noc, aby měla směs možnost působit. Skladujte na suchém místě při teplotě 5 - 25°C.

JAK PŘEDCHÁZET UCPÁVÁNÍ ODPADŮ: Nejlepší je ucpaným odpadům předcházet. Pokud to lze, používejte na odpad sítko. Do dřezu nevylévejte vodu se zbytky jídla a kuchyňský olej, v koupelně zabraňte zejména vnikání vlasů do odpadu. Pravidelně odpad udržujte v kondici používáním biologického čističe, v případě většího problému můžete vyzkoušet i kyslíkový prášek PUER (návod, jak jej použít k čistění odpadů, je uveden na balení). Pokud se odpad zcela ucpe a zneprůchodní, je nutné jej vyčistit mechanicky.
 

Specifikace:

  • Obsah: 500 ml
  • Složení: směs přírodních mikroorganismů a enzymů, neobsahuje geneticky modifikováné bakterie
  • Bezpečnostní pokyny: Zabraňte vniknutí do očí. Opláchněte si ruce, pokud při aplikaci přijdou do kontaktu s výrobkem. Používejte jen podle uvedeného návodu. Skladujte na suchém a chladném místě. Přípravek je netoxický a zcela neškodný pro životní prostředí.

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky