Aktivátor septiku 500g

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Biologicky aktivní přípravek k rozkladu organických látek v septicích, odpadních nádržích, domovních čistírnách vody a suchých záchodech.

Obsah: 500g

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

379 Kč včetně DPH

Kód: 04580

Hmotnost: 0,55 kg

Dostupnost: Skladem

  • Přírodní pomoc pro rozpad odpadních látek
  • Bez chlóru
  • Bez škodlivých složek
Biologicky aktivní přípravek k rozkladu organických látek v septicích, odpadních nádržích, domovních čistírnách vody a suchých záchodech.

Pravidelné používání napomáhá udržovat přirozenou biologickou rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinně napomáhá rozkladu organických odpadních látek, papíru a rostlinných materiálů. Vysoce účinná směs přírodních mikroorganismů a enzymů slouží pro rozklad a zkapalnění tří hlavních složek domácích odpadů – bílkovin, uhlovodanů a tuků. Pravidelným používáním dosáhnete přirozené rovnováhy při jejich rozkladu bez vzniku nežádoucího zápachu.

Dávkování:
Zaváděcí dávka: 5 odměrek na 5m³ septiku
Udržovací dávka: 1x měsíčně: 2 odměrky na 5m³ septiku

Návod k použití: Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do vlažné vody v poměru: plná odměrka na 2 l vody, promíchejte a po 45 min roztok vlijte do WC nebo jiného odpadu. Neaplikujte bakteriální výrobek přímo bez aktivace. Nejlepších výsledků dosáhnete, použijete-li přípravek na noc. Skladujte na suchém místě při teplotě 5 - 25 °C. Při používání přípravku se vyhněte použití chemických čistících a dezinfekčních prostředků, zejména bělidel na bázi chlóru a zásaditých čističů. Nezapomínejte na pravidelné dávkování, jinak se biologický proces přerušuje.
 

Specifikace:

  • Obsah: 500 g
  • Složení: směs přírodních mikroorganismů a enzymů

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky