Bika - jedlá soda bicarbona sáček 5 kg

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Minimalizace odpadu Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Nejuniverzálnější čistící prostředek a odstraňovač zápachu.

Obsah: 5 kg

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

390 Kč včetně DPH

Kód: 02260

Hmotnost: 5,10 kg

Dostupnost: Skladem

  • Cenově výhodné balení
  • Univerzální přírodní čistič
  • Zdravotně nezávadné
  • Odstraňuje zápach
Jedlou sodu asi není třeba zvlášť představovat – jistě ji všichni znáte jako součást prášku do pečiva nebo jako lék na pálení žáhy. Má ale i mnohostranné použití při údržbě domácnosti - je skvělým a velmi všestranným čističem a pohlcovačem pachů a přitom je zcela přátelská k životnímu prostředí a zdravotně nezávadná. Lze ji použít při praní, úklidu kuchyní, dětských pokojů, garáží, silně znečištěných rukou a také jako odstraňovač zápachu například na psí nebo kočičí pelechy.

Příklady využití:

PRANÍ: Přidejte půl hrnku sody do prací lázně. Velmi vhodné pro praní textilních plen! Prevence zatuchlé pračky.
ÚKLID: Čistění a odstranění pachů z popelníků. Odstranění pachů z koberce a čalouněného nábytku. Čistění vany, sprchy, dřezů a keramických povrchů.
DĚTSKÝ POKOJ: Čistění a dezodorizace hraček a dětských pomůcek.
KUCHYNĚ: Odstranění pachů z myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a lednice. Odstranění pachů a usazenin z odpadů. Čistění a odstranění pachů z plastových kontejnerů na potraviny, z krájecího prkénka. Čistění trouby. Čistění ovoce a zeleniny. Čistění kávových a čajových konvic a hrnků, termosek a kávovaru. Čistění připáleného nádobí.
ZVÍŘATA: Odstranění pachů z psích a kočičích pelíšků a kočičích toalet. Čistění a dezodorizace zvířecích hraček. „Suchý šampon“ pro psy k odstranění nepříjemného pachu.
AUTO A GARÁŽ: Čistění kontaktů automobilových akumulátorů. Odstranění pachů z popelníku v autě. Čistění auta. Odstranění pachů z potahů sedadel a koberců. Olejové skvrny v garáži.
OKOLO DOMU: Odstranění pachů z popelnice. Čistění zahradního grilu, plastového zahradního nábytku, starých štětců na barvy, dětských bazénů.
RŮZNÉ: Mytí silně znečistěných rukou. Hašení malých domácích požárů. Osvěžovač vzduchu.
 

Specifikace:

  • Balení: 5000g
  • Složení: Hydrogenuhličitan sodný – soda bikarbona, (NaHCO3)

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky