Bílý ocet 10% 750 ml

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Rozpouští vodní kámen a odstraňuje nežádoucí pachy.

119 Kč včetně DPH

Kód: 17960

Hmotnost: 0,80 kg

Dostupnost: Skladem

Novinka
  • Univerzální pomocník pro každodenní úklid celé domácnosti
  • Rozpouští vodní kámen a odstraňuje nežádoucí pachy
  • Pro udržitelný úklid domácnosti
  • Neobsahuje žádné GMO suroviny, umělá barviva ani parfémy
  • Vyrobeno v ČR
Univerzální pomocník pro každodenní úklid celé domácnosti. Rozpouští vodní kámen a odstraňuje nežádoucí pachy. Bílý ocet, který patřil mezi osvědčené úklidové prostředky už za našich babiček, splňuje nejvyšší nároky na udržitelnost a minimalistickou péči o domov. Bílý ocet se na úklid hodí více než kuchyňský ocet, protože je koncentrovanější a neobsahuje barvivo (karamel).

Octové kvašení, kdy se etanol mění na kyselinu octovou, naši předci objevili již před tisíci lety. Tento bílý ocet je vyrobený v České republice. Neobsahuje žádné GMO suroviny, umělá barviva ani parfémy a snadno se odbourává v přírodě, což potvrzuje přísný certifikát Ecogarantie.

Odstraní vodní kámen z omyvatelných povrchů (dřezy, vodovodní baterie, vany, umyvadla, sprchové kouty, dlažby, obklady). Vrací lesk nerezovým a chromovaným povrchům, po aplikaci je opláchněte vodou a přeleštěte jemným hadříkem. Usnadní také mytí a leštění oken a nablýská podlahy, stačí trochu octa nalít do mycí vody.

Použití
Ocet nastříkáme rozprašovačem na ošetřované plochy. Pro zvýšení účinnosti a snížení spotřeby prostředek rozetřeme houbičkou či lufou. Obtížně přístupná místa pomůže vyčistit třeba vysloužilý zubní kartáček. Necháme ocet několik minut působit a poté omyjeme. Při větším znečistění prodloužíme dobu působení, případně postup opakujeme. Na odolné usazeniny můžeme také přiložit hadřík namočený v octu. Nepoužívejte na přírodní kámen, žulu, mramor a dřevo. Doporučujeme působení octa předem otestovat na malé (nejlépe skryté) ploše.


Specifikace:

  • Objem: 750 ml
  • Složení: Ocet kvasný lihový 10% (kyselina octová CAS 64-19-7)
  • Vyrobeno v ČR

 

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky