Čístící sada pro celou domácnost - 8 hadříků e-cloth

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Výhodná sada pro úklid celé domácnosti.

899 Kč včetně DPH

Kód: HCLS

Hmotnost: 0,40 kg

Dostupnost: Skladem

  • Praktická sada vyčistí a vyleští každý povrch v domácnosti bez chemických prostředků
  • Odstraní prach, mastnotu a bakterie
  • Bez potřeby čistících prostředků
  • Dlouhá životnost
Díky různé struktuře jednotlivých hadříků zvládnete odstranit prach, špínu, mastnotu i bakterie ze všech povrchů v domácnosti jen s použitím vody. 

Sada obsahuje:
Koupelnový hadřík – velmi dlouhá vlákna hadříku jsou ideální pro všechny povrchy v koupelně včetně van, sprchových koutů, dlaždiček. Používejte důkladně vyždímaný. Při silném znečištění povrch nejprve namočte.
Rozměry: 32 x 32 cm
Hadřík na sporáky a trouby – drsnější strana odstraní zaschlou mastnou špínu, měkčí krásně naleští. Používejte důkladně vyždímaný. Povrch případně doleštěte do sucha suchým leštícím hadříkem z této sady.
Rozměry: 32 x 32 cm
Hadřík na nerez – čistí lesklé i matné nerezové povrchy. Drsnější část se používá pro odstraňování nečistot a jemnější na doleštění povrchu. Používejte důkladně vyždímaný. Povrch případně doleštěte do sucha suchým leštícím hadříkem z této sady.
Rozměry: 32 x 32 cm
Kuchyňský hadřík – odstraňuje mastnotu, špínu a bakterie z pracovní desky, dřezu, kuchyňských doplňků a dalších povrchů v kuchyni. Používejte důkladně vyždímaný. Povrch případně doleštěte do sucha suchým leštícím hadříkem z této sady.
Rozměry: 32 x 32 cm
Hadřík na okna – odstraňuje špínu a mastnotu z oken a dalších skleněných ploch a rámů. Používejte důkladně vyždímaný. Povrch případně doleštěte do sucha suchým leštícím hadříkem z této sady.
Rozměry: 40 x 40 cm
Prachovka – díky elektrostatickému efektu dokonale stírá prach a alergeny.
Rozměry: 32 x 32 cm
Leštící hadřík 2x – na dokonalé doleštění skleněných ploch a všech lesklých povrchů. Používejte na sucho.
Rozměry: 50 x 40 cm


Specifikace:

  • 8 ks hadříků v sadě

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky