Hadřík na brýle E-cloth - do pouzdra brýlí

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Pro snadné a důkladné čistění brýlí.

79 Kč včetně DPH

Kód: GLC

Hmotnost: 0,01 kg

Dostupnost: Skladem

  • Praktický a skladný
  • Pro všechny typy brýlí, ale i na povrchy drobné elektroniky
Hadřík na brýle čistí bez zanechání skvrn všechny typy brýlí, ale je vhodný i na display mobilního telefonu, tabletu atd.

Na každodenní čištění se používá suchý. Pro odstranění většího znečištění a mastnoty je vhodné jej mírně navlhčit.

Výborně čistí díky hustotě mikrovláken – 480 000 vláken na cm2 a unikátní výrobní technologii. Jemně tkaná vlákna E-hadříku absorbují všechny částečky nečistot z brýlí do tkaniny a odstraní je. Ideální velikost do pouzdra brýlí.

Hadřík možno prát v pračce, bez použití aviváže a bělidla. Při běžném znečištění stačí vymáchat v ruce. Pokud omylem použijete aviváž, hadřík znovu přepláchněte v čisté vodě. Při prvním praní perte v ruce, barvy mohou trochu pouštět.


Specifikace:

  • Rozměry výrobku: 19 x 19 cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky