Čístící písek 0,5 kg

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Jemný čistící písek z mýdlových ořechů.

Obsah: 500g

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

99 Kč včetně DPH

Kód: 00940

Hmotnost: 0,60 kg

Dostupnost: Skladem

  • Čistič pro citlivé povrchy
  • Nezanechává škrábance
  • S pomerančovou vůní
  • Přírodní složení
  • Netoxický
Jemný písek s vůní přírodní pomerančové silice pro snadné čištění keramických, porcelánových, smaltových, chromovaných, nerezových a sklokeramických povrchů v kuchyni i koupelně.

Základem tohoto čisticího prášku je mletý vápenec (působí jako jemné abrazivo), soda bicarbona (rozpouští nečistoty, jemné abrazivo, pohlcuje pachy) a prášek z mýdlových ořechů (obsahuje přírodní saponin, který odmašťuje). Díky ekologickému složení skvělá volba i na chatu, táboření či pro pobyt v přírodě (připálený kotlík už nebude postrachem celé družiny).

Tento čisticí prášek je vhodný pro použití na keramiku (vany, umyvadla, toaleta), porcelán (hrnečky, talíře), smalt (sporáky, nádobí, vany), chrom (vodovodní baterie, chromované části elektrospotřebičů), nerez (nádobí, dřezy, digestoře - při čištění respektujeme strukturu materiálu), plast (matné plastové částí elektrospotřebičů, před aplikací vyzkoušejte odolnost materiálu) a sklokeramické varné desky a dřezy.
Nepoužívejte na teflon, speciální nepřilnavé povrchy, silikon, kůži a textilie. Před aplikací na choulostivé a atypické materiály vyzkoušejte nejprve na menší, méně viditelné ploše. Sklokeramické povrchy nechte před čištěním vychladnout.

Návod na použití

Prorazíme otvor vyznačený na víčku balení. Prášek nasypeme na vlhkou houbičku, utěrku či drátěnku a nečistotu přiměřenou silou mechanicky odstraníme. Po vyčištění povrch důkladně opláchneme vodou. V případě potřeby postup opakujeme.

Složení: > 30 % mletý vápenec, hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona); 5 - 15 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě; < 5 % přírodní pomerančová silice (obsahuje parfém limonene, pomeranč sladký ext.
 

Specifikace

  • Složení: > 30 % mletý vápenec, hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona); 5 - 15 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě; < 5 % přírodní pomerančová silice (obsahuje parfém limonene, pomeranč sladký ext.
  • Balení: dóza 500 g

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky