Hadřík na nerezové povrchy E-cloth

Úspora energie Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Pro snadné odstranění mastnoty a dalších nečistot z nerezových povrchů.

149 Kč včetně DPH

Kód: SSC

Hmotnost: 0,07 kg

Dostupnost: Skladem

  • Pro snadné odstranění mastnoty a nečistot
  • Jedna strana hadříku nerez vyčistí a druhá vyleští
  • Ideální na kuchyňské spotřebiče jako ledničky, mikrovlnné trouby nebo konvice
  • Dlouhá životnost
Tento hadřík je speciálně určen pro čištění všech typů nerezové oceli. Je ideální pro kuchyňské spotřebiče, jako jsou např. ledničky, trouby, mikrovlnné trouby, toustovače a konvice. Jedna strana hadříku má drsnější pruhy nepoškozující povrchy, které jsou ideální pro kartáčovanou nerezovou ocel. Druhá strana hadříku výborně vyleští leštěnou nerezovou ocel. Lze použít namočený a vyždímaný, nebo suchý, navlhčit povrch rozprašovačem a pak setřít hadříkem.
Hadřík je možné vyprat až 300 krát. Ušetříte peníze za čistící prostředky.

Tip: Při použití v kombinaci s E-cloth leštícím hadříkem na sklo a hladké povrchy snadno vyleští nejen sklo, ale i kohoutky, varné konvice, toustovače a další kuchyňské prostředky vyrobené z oceli. 


Specifikace:

  • Rozměr hadříku: 32 x 32 cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2.

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky