Sada hadříků do kuchyně - 2ks E-cloth

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Sada univerzálního a leštícího hadříku pro úklid kuchyní.

259 Kč včetně DPH

Kód: AP1

Hmotnost: 0,13 kg

Dostupnost: Skladem

  • Sada obsahuje 2 ks hadříků
  • Odstraní i silnou mastnotu a vyleští lesklé povrchy
  • Efektivní úklid bez chemikálií
  • Dlouhá životnost
Univerzální hadřík
Je základním a nepostradatelným prostředkem pro úklid celé domácnosti. Lze použít na sucho i na mokro. Navlhčený vyčistí všechny hladké povrchy, odstraní i silnou mastnotu bez použití čistících prostředků. Suchý hadřík přitahuje prach. Silnější vlákna a jejich klínovitá struktura dodávají hadříku jeho mimořádnou čistící sílu. Hadřík je vysoce savý.

Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy
Je nejpoužívanějším hadříkem v sadách hadříků E-cloth. Vhodný pro rychlý běžný úklid na sucho. Vynikající pro čištění lesklých povrchů, zanechá kohoutky, varné konvice, toustovače, chrom a nerezovou ocel zcela bez skvrn. Na mytí zrcadel a skel funguje lépe, než běžné čisticí prostředky. Hadřík má patentovanou strukturu vláken a originální propletení. To zvyšuje rychlost, při které je vlhkost absorbována a zlepšuje odstraňování mastnoty a špíny. Tyto vlastnosti jsou ideální právě pro mytí a leštění velmi lesklých povrchů. Může být použit suchý, ale pro nejlepší výsledek je doporučeno jej mírně navlhčit.


Specifikace:

  • Univerzální hadřík: velikost 32 x 32 cm
  • Leštící hadřík: velikost 50 x 40 cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2
  • Lze vyprat až 300x

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky