Sada hadříků na sporáky a trouby - 2ks E-cloth

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Sada hadříku na sporák a troubu a leštícího hadříku.

269 Kč včetně DPH

Kód: HOP

Hmotnost: 0,13 kg

Dostupnost: Skladem

  • Sada obsahuje 2 hadříky pro mytí sporáku a trouby
  • Odstraní i připálenou špínu a povrch vyleští
  • Dlouhá životnost
  • Efektivní úklid bez chemických prostředků
Hadřík na sporák a troubu
Vyčistí připálenou špínu a velkou mastnotu z jakéhokoli hladkého povrchu. Ideální pro všechny sporáky a trouby. Výborný na nerezové povrchy, keramiku, sklo, smalt a chrom. Jedna strana hadříku má drsnější pruhy nepoškozující povrchy, které rychle a snadno odstraní připálenou špínu a mastnotu. Druhá strana je měkčí, více savá a dobře odstraňuje veškerou zbývající mastnotu a bakterie. V kombinaci s leštícím hadříkem na sklo a hladké povrchy na závěr plochy dokonale vyleští.

Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy 
Nejpoužívanější hadřík v sadách hadříků E-cloth. Vhodný pro rychlý běžný úklid. Vynikající pro čištění lesklých povrchů. Vynikající pro čištění lesklých povrchů, zanechá chrom a nerezovou ocel, ale i kohoutky a konvice, zcela bez skvrn. Hadřík má patentovanou strukturu vláken a originální propletení. To zvyšuje rychlost, při které je vlhkost absorbována a zlepšuje odstraňování mastnoty a špíny. Tyto vlastnosti jsou ideální právě pro mytí a leštění velmi lesklých povrchů. Může být použit suchý, ale pro nejlepší výsledek je doporučeno jej mírně navlhčit.


Specifikace:

  • Hadřík na sporák a troubu: velikost 32 x 32 cm 

  • Leštící hadřík: velikost 40 x 50 cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2
  • Lze vyprat až 300x

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky