Univerzální hadřík E-cloth

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Základní a nepostradatelný hadřík pro úklid.

149 Kč včetně DPH

Kód: GPI

Hmotnost: 0,07 kg

Dostupnost: Skladem

Náš tip
  • Univerzální hadřík pro úklid celé domácnosti
  • Efektivní bez používání čistících prostředků
  • Dlouhá životnost
Univerzální hadřík je základním a nepostradatelným prostředkem pro úklid celé domácnosti. Lze použít namočený a vyždímaný, nebo suchý a navlhčit povrch rozprašovačem a pak setřít hadříkem. Navlhčený vyčistí všechny hladké povrchy, odstraní i silnou mastnotu bez použití čistících prostředků. Suchý hadřík přitahuje prach.

Silnější vlákna a jejich klínovitá struktura dodávají hadříku jeho mimořádnou čistící sílu. Je vysoce savý. Možno vyprat až 300krát. Ušetříte peníze za čistící prostředky.

Tip:
Při použití v kombinaci s E-cloth leštícím hadříkem na sklo a hladké povrchy snadno vyleští nejen sklo, ale i kohoutky, varné konvice, toustovače, další kuchyňské prostředky vyrobené z oceli.


Specifikace:

  • Rozměr hadříku: 32 x 32 cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky