Sada hadříků na okna - 2ks E-cloth

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Sada hadříku na okna a leštícího hadříku.

269 Kč včetně DPH

Běžná cena: 292 Kč,
Ušetříte 23 Kč (8 %)

Kód: WIP

Hmotnost: 0,20 kg

Dostupnost: Skladem

Sleva 8%
  • Sada obsahuje 2 ks hadříků pro mytí všech typů oken
  • Dlouhá životnost
  • Efektivní úklid bez chemických prostředků
Hadr na okna
Vyčistí nejsilnější nečistotu a mastnotu z okenních rámů. Ideální pro základní mytí oken i velkých skleněných ploch. Vysoce savý, mytí je velmí snadné. Nejlepší je nejprve nahlhčit okna a hadřík použít suchý, nebo navlhčit hadřík pod vodovodem, vyždímat a mýt suchá okna.

Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy 
Nejpoužívanější hadřík v sadách hadříků E-cloth. Vhodný pro rychlý běžný úklid. Vynikající pro čištění lesklých povrchů. V této sadě je ideální na čištění kohoutků, chromových doplňků, zrcadel, ale i oken, které zůstanou zcela beze skvrn. Na mytí zrcadel a skel funguje lépe než běžné čisticí prostředky. Hadřík má patentovanou strukturu vláken a originální propletení. To zvyšuje rychlost, při které je vlhkost absorbována a zlepšuje odstraňování mastnoty a špíny. Tyto vlastnosti jsou ideální právě pro mytí a leštění velmi lesklých povrchů. Může být použit suchý, ale pro nejlepší výsledek je doporučeno jej mírně navlhčit.

Specifikace:

  • Hadr na okna: velikost 40 x 40 cm
  • Leštící hadřík: velikost 50 x 40 cm
  • Lze vyprat až 300x

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky