Feel Eco Leštidlo do myčky 450 ml

Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek

Proti skvrnám na zasychajícím nádobí.

Certifikace: Bez živočišných složek

109 Kč včetně DPH

Kód: V454020450

Hmotnost: 0,60 kg

Dostupnost: Skladem

  • Proti utváření skvrn a šmouh
  • Vhodné do všech typů myček nádobí
  • Snadno odbouratelné složení
Ekologické leštidlo do myčky, které zabraňuje vzniku skvrn na nádobí při usychání. Vaše sklenice a příbory budou čisté a beze šmouh. Leštidlo je vhodné k užití do všech automatických myček nádobí.

Prostředek obsahuje pečlivě vybrané složky, které se rychle rozkládají v přírodě a nezatěžují životní prostředí. Optimální použít v kombinaci s dalšími výrobky Feel eco - prášek do myčky a sůl do myčky. Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte.
 

Specifikace:

  • Obsah: 450 ml
  • Základními složkami je kyselina citronová, líh a aktivní látky z přírodních olejů a cukrů. Z nádobí smyje zbylé kapky a rychle usychá.

Fosfa

FOSFA a.s. se sídlem v Břeclavi je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky