Feel Eco Tablety do myčky All in One 40 ks

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky

Tablety do myčky bez konzervantů, fosfonátů a parfémů.

239 Kč včetně DPH

Běžná cena: 259 Kč,
Ušetříte 20 Kč (8 %)

Kód: V4210040

Hmotnost: 0,60 kg

Dostupnost: Skladem

AkceSleva 8%
  • Bez obsahu fosfonátů a konzervantů
  • Bez parfémů, tablety nezanechávají nepříjemný zápach na nádobí
  • Zabaleno do ve vodě rozpustitelného obalu
  • Vhodné i pro septiky a domácí ČOV
  • Bez nutnosti předmývání
  • Vysoce účinné již od 50 °C
  • Vhodné pro EKO programy

Tablety do myčky v rozpustné folii, bez obsahu fosfonátů, konzervantů a parfému. Odstraní mastnotu, zaschlá vajíčka, maso, omáčky, víno, čaj či kávu. Jsou snadno biologicky odbouratelné a vhodné tak i pro čističky odpadních vod. Nádobí je čisté a lesklé již od prvního mytí bez nutnosti předmývání.
 
Základ receptury tvoří ekologicky nezávadný perkarbonát sodný a soda. Složení produktu je doplněno citrátem sodným, aktivními látkami z rostlinných olejů a vysokým obsahem enzymů, které společně se speciálními změkčujícími složkami velmi dobře umyjí i zaschlou a odolnou špínu.


Specifikace:

  • Vyrobeno v ČR
  • 40 ks
  • Složení: Méně než 5%: neontové povrchově aktivní látky, látky na bázi rostlinných olejů (např. řepkový, kokosový a částečně palmový), enzymy, aktivní složky umožňující účinně mýt i při nízkých teplotách. 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: bělící činidla na bázi kyslíku - pekarbonát sodný, polykarboxyláty.

Feel Eco

Akciová společnost FOSFA se sídlem v Břeclavi - Poštorné je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí. Feel Eco jsou české prostředky, které získaly ekologický certifikát Evropské Unie Ecolabel („The Flower")

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky