Průchod pro ježky

Z recyklovaného materiálu Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Označení průchodu pro ježky v plotě.

299 Kč včetně DPH

Kód: HC1

Hmotnost: 0,35 kg

Dostupnost: Skladem

  • Označení místa průchodu pro ježky
  • Ježci potřebuji k životu velký prostor, a proto uvítají průchody skrz ploty
Ozdobný průchod z recyklovaného plastu se připevní na váš plot tam, kde vytvoříte ježkům průchod. Zakryje případné nerovnosti při dodatečném vyřezáváním otvoru v plaňkách plotu.

Díky nápisu a kresbě vypálené do desky je tento průchod i dobrá inspirace pro kolemjdoucí, že i oni by mohli ježkům snadno pomoci zprůchodněním svého plotu.
Ježci potřebují k nalezení potravy, vody a vhodných úkrytů velký prostor, ten obvykle přesahuje velikost běžné zahrady. Je proto dobré umožnit jim snadný příchod i odchod na vaši zahradu.

Stačí vybrat vhodné místo - nezapomeňte to předem prodiskutovat s případnými sousedy :), vyříznout nebo vybourat ve zděném plotě otvor o rozměrech cca 15x15 cm a zkrášlit otvor naším ozdobným průchodem s kresbou přecházejícího ježka. Fotky, jak při montáži postupovat, jsou součástí výrobku. Ozdobný průchod můžete dát z jedné nebo samozřejmě i z obou stran plotu. Přidělává se 4 vruty dle typu plotu, vruty nejsou součástí výrobku.


Specifikace:

  • Rozměry: 31,5 cm x 28,5 cm x 0,6 cm
  • Hmotnost: 300 g

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky