Průchod pro ježky

Z recyklovaného materiálu Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Označení průchodu pro ježky v plotě.

299  včetně DPH

Kód: HC1

Datum dodání: Na dotaz

  • Označení prostoru pro průchod pro ježky
  • Ježci potřebuji k životu velký prostor, a proto potřebují procházet skrz ploty
Ozdobný průchod z recyklovaného plastu se připevní na váš plot tam, kde umožnite ježkům průchod. Zakryje případné nerovnosti při dodatečném vyřezáváním otvoru v plaňkách plotu.

Díky nápisu a kresbě vypálené do desky je tento průchod i dobrá inspirace pro kolemjdoucí, že i oni by mohli snadno ježkům pomoci zprůchodněním svého plotu.
Ježci potřebuji k nalezení potravy, vody a vhodných úkrytů velký prostor, obvykle přesahující velikost běžné zahrady. Je proto skvělé jim umožnit snadný vchod i východ na vaší zahradu.
Stačí vybrat vhodné místo - nezapomeňte to předem prodiskutovat s případnými sousedy :) , vyříznout nebo vybourat ve zděném plotě otvor o rozměrech cca 15x15 cm a zkrášlit otvor naším ozdobným průchodem s kresbou přecházejícího ježka. Fotky jak postupovat jsou součástí výrobku. Ozdobný průchod můžete dát z jedné, nebo samozřejmě i z obou stran plotu. Přidělává se 4 vruty, dle typu plotu - ty nejsou součástí výrobku.


Specifikace:

  • Rozměry: 31,5cm x 28,5cm x 0,6cm
  • Hmotnost: 300g

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky