Škvoři - úkryty 3 ks

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Užiteční škvoři likvidují mšice ve velkém.

479 Kč včetně DPH

Kód: 380/5

Hmotnost: 0,80 kg

Dostupnost: Skladem

  • Pro usměrnění mšic na zahradě
  • Jako potrava slouží škvorům mšice, roztoči a další drobný hmyz.
  • Škvoři jsou aktivní v noci, přes den odpočívají v úkrytu.
V každém z těchto úkrytů může být přes den až několik set škvorů.
Úkryt je vyroben ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost (cca 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je paropropustný.

Doporučené umístění:
Tyto úkryty se umisťují přímo na ustřiženou větev nebo silný stonek. Měly by být umístěny na stinné místo. Nepotřebují žádné čištění ani péči. Jakmile zjistíte, že mšice už jsou více méně zkonzumované, je třeba příbytky pro škvory přemístit. Na další strom anebo místo, kde jsou škůdci hojní.
 
Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.Specifikace:

  • Rozměry: průměr 6 cm, výška 10 cm
  • Váha: 0,2 kg každý

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky