Taška na záchranu mořských želv

Z přírodního materiálu Minimalizace odpadu Nákupem podpoříte neziskový projekt

Taška na podporu organizace Chráníme mořské želvy z.s.

150 Kč včetně DPH

Kód: taskazelvy

Hmotnost: 0,35 kg

Dostupnost: Skladem

  • Plátěná taška na podporu mořských želv
  • Veškerý výtěžek putuje organizaci Chráníme mořské želvy z.s.
  • Vyrobeno ze 100% bavlny
Plátěná taška s obrázkem želvy je skvělá jako dárek, na nákupy nebo i jen na podporu dobré věci :) Pomáhá totiž hned 2x - díky znovu použitelné tašce přispějete k minimalizaci odpadu a navíc z každé prodané želví tašky poputuje 100 Kč na pomoc želvám, přesněji na platy ochranářů mořských želv v Indonésii. Tito hrdinové za posledních 5 let zachránili už 2 400 000 želv a tohle číslo každý den roste.

Projekt Chráníme mořské želvy se ve spolupráci s indonéskou organizací Konservasi Biota Laut Berau zabývá ochranou 2 ostrovů v oblasti Berau, která tvoří nejdůležitější líhniště pro karety obrovské v celé jihovýchodní Asii a osmé nejdůležitější líhniště na světě. Vyskytují se zde i kriticky ohrožené karety pravé. Ochranu podporujeme také na ostrově Lembata na jihu Indonésie, jako konzultanti působíme například na Srí Lance.
Kromě přímé ochrany líhních pláží se věnujeme vzdělávání a rozvoji místních obyvatel. Projekt Chráníme mořské želvy usiluje o zefektivnění ochrany mořských želv celosvětově, proto spolupracujeme s vládami i s dalšími ochranářskými organizacemi, působíme jako konzultanti, tvoříme vzdělávací materiály pro děti, které se dnes používají v mnoha zemích světa včetně ČR a přispíváme do médií.

Více na www.morskezelvy.cz.


Specifikace:

  • Vyrobeno ze 100% bavlny
  • Rozměry: 38 x 42 cm

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky