Navštivte nás v Braníku.

Vzorkovna a prodejna:  Branická 66, Praha 4 - Braník.
 


 


Otevírací doba:


Pondělí 10 – 18 hodin
Úterý 10 – 18 hodin
Středa 10 – 18 hodin
Čtvrtek 10 – 18 hodin
Pátek 10 – 18 hodinTelefon prodejna (pouze v otevírací době):
 778 068 183
(dotazy na dostupnost výrobků na prodejně, osobní odběr...) 

Facebook prodejny ZDE.

Mimo otevírací dobu volejte Zuzaně na 602941871.

Najdete nás v pražském Braníku – Branická 66. Důvodem je dobrá dopravní dostupnost MHD, na Prahu snadné parkování pro zákazníky, kteří přijedou autem, prostory v přízemí a také hodně zeleně kolem.

Prodejna slouží pro příchozí z ulice, kteří si přijdou nakoupit bez předchozí objednávky, ale hlavně jako výdejna vašich objednávek v našem internetovém obchodě.

Jsme rádi, když při nákupu v našem shopu zvolíte jako možnost doručení osobní odběr. Ušetří se tak spousty zbytečných obalů. Používáme sice takřka výhradně obaly již použité, ale i tak. Navíc se s našimi zákazníky potkáváme rádi. Na místě si můžete objednávku také změnit nebo si prohlédnout všech dnes již více než 1500 eko výrobků a třeba i přikoupit.

Upozornění: Jsme zapojeni v systému EET „Podle zákona o evidenci tržeb jsme povinni vystavit kupujícímu v naší provozovně účtenku. Zároveň jsme povinní zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Ekologicky smýšlející zákazníky upozorňujeme, že jsme povinni účtenku v naší provozovně vytisknout i pokud vám (stejně jako nám) to připadá jako zbytečné plýtvání přírodními zdroji (papírem) a účtenku nechcete. Tiskneme na recyklovaný papír, který můžete dále recyklovat. Pokud účtenku odmítnete, projde u nás skartací a pak jí využijeme jako vycpávku zásilek zákazníkům.


Těšíme se na Vás,

Zuzka a Petr Dobrých a celý tým Zelené domácnosti.