EF Dishmatic náhradní houbičky Heavy Duty 3 ks

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v EU Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Houbičky z recyklovaných materiálů k použití na kartáč EcoForce i na násadu Dishmatic.

57 Kč včetně DPH

Kód: EXP-DM3-RF9D-30

Hmotnost: 0,03 kg

Dostupnost: Skladem

  • Houbičky z recyklovaného materiálu
  • Lze nasadit na kartáček Ecoforce nebo násadu Dishmatic
  • 3 ks
K použítí na Kartáč EcoForce i násadu Dishmatic. Pro snadné, rychlé a pohodlné ruční mytí nádobí. Náhradní houbičky snadno nasadíme jak na násadu kartáčku EcoForce tak i na násadu Dishmatic. Pro mytí běžného nádobí.

Houbičky EcoForce se vyrábějí ze zbytků pěny, které vznikají v různých výrobních provozech a jsou obvykle vyhazovány na skládky. Tyto zbytky jsou rozemlety a pak jsou teplem a tlakem spojeny dohromady. Následuje přidání drátěnky a velmi savé houbičky EcoForce jsou připraveny na cestu třeba právě do vaší kuchyně.


Specifikace:

  • Ze 100% recyklovaného materiálu
  • 3 ks v balení (nyní v nebalené formě)
  • Rozměry: cca 7x4x2cm
  • Obal z recyklovaného papíru

Ecoforce

Ecoforce je malá rodinná anglická firma. Sídlí v anglickém Wellingborough. Soustředí se na výrobu a distribuci výrobků z materiálů, které by jinak skončily na skládce, případně využívá nevyužitelný odpad z jiných výrob. Z toho všeho dokáže vyrobit výrobky nejen ekologické, ale i plně funkční. Jsou využitelné v kuchyni, ale i při úklidu v celé domácnosti nebo třeba při grilování. Jejich výrobky jsou také originální a inovativní. Lidé z Ecoforce a jejich výrobky dokazují, že ekologické výrobky nemusí být drahé s nižšími užitnými vlastnostmi. U výrobků Ecoforce je to totiž právě naopak. Více o firmě na www.ecoforce.co.uk

Vaše dotazy

Zpráva