Feel Eco Aviváž s vůní ovoce 5 l

Vyrobeno v ČR

S vůní čerstvého ovoce.

Objem ml: 5000

Země původu: Český výrobek

409 Kč včetně DPH

Kód: V465200005

Hmotnost: 5,20 kg

Dostupnost: Skladem

  • Pro měkké a snadno žehlitelné prádlo
  • Odstraňuje elektrostatický náboj z textilií
  • S vůní ovoce
  • Pro všechny druhy tkanin
  • Usnadňuje žehlení
Koncentrovaný avivážní prostředek s jemnou vůní ovoce. Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze snadno žehlit.

Výrobce udává, že prostředek neobsahuje alergeny a doporučuje jej používat i pro praní dětského prádla.

Dávkování: 25-50 ml na 1 praní. Použitím avivážního prostředku Feel eco spolu s pracími prostředky Feel eco zajistíte svému prádlu komplexní ošetření a ochranu barev.
 

Specifikace:

  • Obsah: 5l
  • Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15%: kationtové povrchově aktivní látky; méně než 5%: parfémy, BENZALKONIUM CHLORIDE

Feel Eco

Akciová společnost FOSFA se sídlem v Břeclavi - Poštorné je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí. Feel Eco jsou české prostředky, které získaly ekologický certifikát Evropské Unie Ecolabel („The Flower")

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky