Gel na nádobí s BIO citrónovou silicí 1000 ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Inovovaný gel na nádobí se silnou odmašťovací silou.

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

149 Kč včetně DPH

Kód: 11250

Hmotnost: 1,15 kg

Dostupnost: Skladem

  • O 70 % vyšší odmašťovací síla
  • Vyrobeno z mýdlových ořechů
  • S obsahem BIO citronové silice
  • Šetrný k pokožce rukou
  • Neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, barviva, ropné látky ani palmový olej
Gel na ruční mytí nádobí s inovovaným složením na bázi rostlinných tenzidů, který disponuje o 70 % vyšší odmašťovací silou oproti předchozí receptuře. Výborně pění a poradí si i s odolnou mastnotou a zaschlými zbytky jídla. Gel je vhodný pro umývání bez rukavic a je snadno odbouratelný v přírodě. Navíc krásně voní díky přírodní citronové silici.

Velmi šetrný ke kůži, pro komfortní mytí bez gumových rukavic. Neobsahuje umělé parfémy ani barviva, ropné látky, či palmový olej. Uchovávejte mimo dosah dětí. Likvidace: použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.
 

Specifikace:

  • Složení: 5-<15 % aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, glycerol, chlorid sodný, xanthanová guma, benzoan sodný, kyselina citronová, GLDA, citronová silice v biokvalitě (Citrus limon), limonen, citral
  • Obsah: 1000 ml

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky